Новини

keyboard_backspaceНазад

Держслужбовці Ратнівщини навчаються за професійною програмою підвищення кваліфікації

Кількість перегляглядів:116 event

  25 вересня розпочалося навчання державних службовців Ратнівської райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у Ратнівському районі за професійною програмою підвищення кваліфікації.
  На першому занятті заступник директора - керівник навчально-організаційного відділу Центру Людмила Куренчук спілкувалася з його учасниками про вимоги до неформальної освіти державних службовців, порядок та організацію навчального процесу з урахуванням наближеності надання освітніх послуг до місця проживання та проходження служби.
  У навчанні взяли участь працівники міжрегіонального управління Нацдержслужби України у Волинській та Рівненській областях. Начальник управління Олег Лавренчук та юрисконсульт цього управління Іван Саламан зосередили увагу слухачів на основних положеннях Закону України “Про державну службу” та актуальних питаннях його реалізації, зокрема  дисциплінарній відповідальності, оцінюванні результатів службової діяльності, захисті прав державних службовців.