Новини

keyboard_backspaceНазад

Держслужбовці Старовижівщини розпочали навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації

Кількість перегляглядів:128 event

  25 вересня відбулося перше заняття у рамках навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації державних службовців Старовижівської райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у Старовижівському районі без відриву від роботи. Його розпочали заступник директора - керівник навчально-організаційного відділу Центру Людмила Куренчук, начальник міжрегіонального управління Нацдержслужби України у Волинській та Рівненській областях Олег Лавренчук і юрисконсульт цього управління Іван Саламан.
  Мова йшла про вимоги до неформальної освіти державних службовців, порядок та організацію навчального процесу з урахуванням наближеності надання освітніх послуг до місця проживання та проходження служби.
  Працівники міжрегіонального управління Нацдержслужби України акцентували увагу слухачів на основних положеннях Закону України “Про державну службу”, обговорили актуальні питання його реалізації в частині дисциплінарної відповідальності, оцінювання результатів службової діяльності, захисту прав державних службовців.