Новини

keyboard_backspaceНазад

ІІ тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Кількість перегляглядів:97 event

  14 червня 2018 року на базі Центру відбувся ІІ тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». 24 посадовці обласної та районних державних адміністрацій виборювали першість у двох номінаціях: «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».

  Вітаючи конкурсантів,  керівник апарату облдержадміністрації Богдан Гончарук, відзначив, що  цьогоріч конкурс є особливим, оскільки проходить у рік відзначення 100-річчя запровадження державної служби в Україні,   є індикатором професійної активності державних службовців, дає реальну можливість виявити найбільш професійно підготовлених до кар'єрного росту державних службовців та сприяє розвитку кадрового потенціалу державної служби регіону.

  Члени організаційного комітету  оцінювали  конкурсантів за результатами співбесіди з питань державного управління; практичних та тестових завдань з питань службової етики та етикету; публічних виступів з актуальних питань суспільно-політичного розвитку та реформування державного управління. 

  Усі учасники Конкурсу успішно пройшли всі етапи ІІ туру і продемонстрували свої кращі фахові компетентності, підтвердили високий рівень професіоналізму та ерудованості.

  У рамках проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» конкурсанти успішно пройшли навчання за Комплексною програмою та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.