Новини

keyboard_backspaceНазад

Х щорічні Рішельєвські академічні читання

Кількість перегляглядів:124 event

  20-21 вересня 2018 року м. Одесі проходили Х щорічні Рішельєвські академічні читання  «Державна служба України: традиції та інновації» за участі
представників Адміністрації Президента України, КМ України, ЦОВВ, органів місцевого самоврядування, закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку у галузі «Публічне управління та адміністрування», регіональних ЦППК, інститутів громадянського суспільства, міжнародних та вітчизняних експертів.
  Головна мета заходу - комплексне обговорення результатів реалізації реформи державного управління та державної служби; політичних, соціально-економічних і управлінських викликів, пов’язаних із реформами,  вироблення пропозицій щодо подальших шляхів формування позитивного іміджу та привабливості публічної служби.
  У перший день читань було обговорено сучасні тенденції щодо підвищення кваліфікації держслужбовців та посадовців місцевого самоврядування, міжнародний досвід і виклики щодо вивчення потреб у професійному навчанні.
  На другий день у рамках круглого столу «Економічне зростання та європейська інтеграція: виклики для державної служби», трьох панельних дискусій: «Децентралізація: кадри вирішують все?», «Професійний розвиток публічних службовців: чому і як навчати?» та «Реформа і наука: як забезпечити реальний попит на наукові дослідження у галузі «Публічне управління та адміністрування» активно обговорювалися уроки історії становлення та традиції української державної служби, досягнення та виклики в здійсненні реформи державної служби, шляхи та способи забезпечення реального попиту на наукові дослідження у галузі «Публічне управління та адміністрування», кадрову спроможність реформи децентралізації.
  Директор Центу Т. Литвиненко була учасником панельної дискусії  «Професійний розвиток публічних службовців: чому і як навчати?».