Новини

keyboard_backspaceНазад

Корпоративна культура органу публічної влади

Кількість перегляглядів:117 event

  29-30 травня проходив семінар-тренінг “Корпоративна культура органу публічної влади” для державних службовців структурних підрозділів облдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

  У ході міні-лекцій учасники тренінгу ознайомилися із сутністю та змістом корпоративної культури, її структурними компонентами, місцем організаційних цінностей у структурі організаційної культури, методами підтримки та розвитку організаційної культури тощо. 

  Під час виконання вправ та роботи в групах державні службовці провели аналіз організаційної культури своїх організацій, працювали над компонентами та вимірами організаційної культури органів державної влади, індивідуально та в групах  визначали рейтинг організаційних цінностей.

  Тренінг проводила Малімон Людмила Яківна – професор кафедри загальної та соціальної психології та соціології факультету психології та соціології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, кандидат психологічних наук, експерт Програми Ради Європи “Децентралізація і територіальна консолідація в Україні”.