Новини

keyboard_backspaceНазад

Навчаються спеціалісти об’єднаних територіальних громад, відповідальні за ведення діловодства

Кількість перегляглядів:168 event

  5 грудня відбувся тематичний короткостроковий семінар «Діловодство та документування в органах місцевого самоврядування» для спеціалістів об’єднаних територіальних громад, відповідальних за ведення діловодства.

  Його учасники обговорили загальні питання ведення діловодства, вимоги до оформлення організаційно-розпорядчих документів, роботи із запитами на отримання публічної інформації відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”, практичні питання щодо складання номенклатури справ, діяльності експертної комісії. Слухачі мали можливість попрацювати в системі електронного документообігу та контролю «АСКОД», оновити та розширити свої знання, отримати відповіді на проблемні питання.

  У роботі семінару взяли участь начальник загального відділу управління справами апарату облдержадміністрації Оксана Степюк, начальник відділу інформаційних технологій організаційного управління апарату облдержадміністрації Андрій Конрад, начальник відділу формування національного архівного фонду та діловодства Державного архіву Волинської області Руслана Ярмолюк.