Новини

keyboard_backspaceНазад

Навчання голів об'єднаних територіальних громад області

Кількість перегляглядів:142 event

16 травня спільно Волинським центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Мінрегіону, проведено навчання голів об’єднаних територіальних громад області з актуальних питань діяльності в умовах децентралізації.

Відкрив навчання голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко та провів круглий стіл “Ефективне використання коштів в умовах фінансової децентралізації”, під час якого керівники ОТГ аналізували свої видатки та доходи, доцільність власних витрат та активно обговорювали конкретні проблеми своїх територій і можливі шляхи їх вирішення.

Під час наступних зустрічей мова йшла про стратегічний розвиток, майбутнє сільських територій та відповідальність голів об'єднаних громад тощо. 

  Зокрема, про стратегічне планування розвитку певних територій, життєздатність ініціатив та реалізацію проектів регіонального та місцевого розвитку присутнім розповів експерт з регіонального розвитку Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Петро Гоцалюк. 

На важливості економічного розвитку сільських територій наголосив і директор департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації Юрій Горбенко. Зокрема мова йшла про програми підтримки для сільгоспвиробників із державного та обласного бюджетів. 

Питання щодо документування управлінської інформації в електронній формі та організацію роботи з електронними документами в діловодстві  обговорювалися на зустрічі з начальниками відділів  інформаційних технологій та загального апарату облдержадміністрації Андрієм Конрадом та Оксаною Степюк.

Про основні законодавчі зміни у сфері містобудівної діяльності та особливості здійснення дозвільних процедур в ОТГ повідомив начальник управління ДАБІ у Волинській області Іван Чуліпа.