Новини

keyboard_backspaceНазад

Навчання керівників/спеціалістів служб персоналу виконавчих органів влади області

Кількість перегляглядів:132 event

9 жовтня 2018 року  відбулося чергове заняття тематичного постійно діючого семінару “Правові та практичні аспекти роботи з персоналом в органах виконавчої влади” для керівників, спеціалістів служб персоналу апаратів, структурних підрозділів райдержадміністрацій, спеціалістів структурних підрозділів облдержадміністрації, на яких покладено відповідальність за кадрову роботу, спеціалістів управління персоналом апарату облдержадміністрації.
  На семінарі розглядалися практичні питання реалізації Закону України “Про державну службу” з урахуванням внесених змін.
  Тематичні дискусії на теми: “Питання дисциплінарної відповідальності державних службовців та зміни істотних умов служби”, “Актуальні питання реалізації Закону України “Про державну службу” та практичне заняття “Проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби” провели спеціалісти Міжрегіонального управління НАДС України у Волинській та Рівненській областях на чолі з начальником управління Олегом Лавренчуком.
  Слухачі активно працювали в групах під час практичного заняття щодо проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби.
  Особливе зацікавлення у слухачів викликали питання оцінювання результатів службової діяльності, а також захисту прав державних службовців.