Новини

keyboard_backspaceНазад

Навчання посадових осіб місцевого самоврядування ОТГ області за професійною програмою

Кількість перегляглядів:109 event

  18 червня розпочалося навчання за професійною програмою  підвищення кваліфікації посадових осіб виконавчих органів ОТГ області,  вперше прийнятих на службу в органи місцевого самоврядування та тих, які впродовж останніх п'яти років не підвищували свою кваліфікацію.

  Під час вступного заняття Людмила Куренчук, заступник директора Центру, ознайомила слухачів із вимогами професійної програми, наголосила на необхідності підвищення кваліфікації відповідно до законодавства про  службу в органах місцевого самоврядування  та розповіла про змістове наповнення навчання.

  Олена Вербич, завідувач лабораторії моніторингу, прогнозування та планування Центру – куратор групи, ознайомила учасників навчання з  вимогами до навчального процесу та його організацією.

  Протягом навчання у ході інтерактивних лекцій, практичних занять, тематичних зустрічей розглядатимуться питання відповідно до навчально-тематичного плану та затвердженого розкладу. Заняття проводитимуть управлінці-практики та науковці провідних Волинських вишів.