Новини

keyboard_backspaceНазад

Організаційно-правові засади діяльності закладів культури

Кількість перегляглядів:104 event

  28 листопада начальники відділів, завідувачі секторів культури, культури і туризму райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад, начальники гуманітарних відділів об’єднаних територіальних громад області розпочали навчання за програмою тематичного короткострокового семінару “Організаційно-правові засади діяльності закладів культури”.

  Традиційно відкрила     зустріч і привітала слухачів Тетяна Литвиненко, директор Центру. Ольга Чубара  – начальник управління культури з питань релігій та національностей ОДА та Валерій Дмитрук – заступник начальника управління–начальник відділу регіональної політики та фінансового забезпечення управління культури з питань релігій та національностей ОДА окреслили основні завдання та шляхи забезпечення максимально ефективного функціонування закладів культури області у 2019 році.

  В робочому режимі обговорили ряд важливих питань стосовно галузі культури, зокрема: реалізація державної політики у сфері релігії, церкви та національностей; охорона культурної спадщини. З аудиторією працювали управлінці-практики управління культури: Ольга  Купровська, Петро Ходань, Тетяна Дудар. Питання антикорупційного законодавство України обговорили із Леонідом Сасюком,  начальником відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Волинської області. Роботу семінару продовжили ознайомленням з інфраструктурою Боратинської сільської об’єднаної територіальної громади.