Новини

keyboard_backspaceНазад

Організаційно-правові засади надання адміністративних послуг місцевими органами влади

Кількість перегляглядів:155 event

  20 грудня за програмою тематичного постійно діючого семінару “Організаційно-правові засади надання адміністративних послуг місцевими органами влади” завершили навчання працівники ЦНАП області.

  Традиційно, відкрила зустріч та привітала учасників Тетяна Литвиненко, директор Центру. Оксана Салій та Василь Сарай, заступники директора департаменту ЦНАП у місті Луцьку Луцької міської ради акцентували увагу слухачів на питання державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. Надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень опрацювали із Катериною Кошкіною, адміністратором-юристом відділу адміністрування та інформаційно-аналітичних технологій даного департаменту. Олена Петрочук, заступник департаменту державної реєстрації – начальник відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Луцької міської ради надала роз’яснення щодо реєстрації нерухомого майна в об’єднаних територіальних громадах. Вікторія Романюк, державний реєстратор відділу реєстрації бізнесу департаменту розповіла про надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб –підприємців та громадських формувань. У формі запитань і відповідей працювали з Володимиром Луньо, заступником начальника відділу державної реєстрації ДЗМІ та громадських формувань Управління державної реєстрації ГТУЮ у Волинській області.

  По завершенню, учасники навчання висловили свої побажання і пропозиції щодо проведення тематичних занять у наступному 2019 році та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.