Новини

keyboard_backspaceНазад

ОСОБЛИВОСТІ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Кількість перегляглядів:170 event

  04 квітня 2018 року відбулося перше заняття тематичного постійно діючого семінару “Особливості регіонального розвитку в умовах децентралізації” для заступників голів райдержадміністрацій з економічних питань, начальників управлінь, відділів з питань регіонального розвитку райдержадміністрацій.

  В ході навчання розглянули питання фінансування природоохоронних заходів за рахунок коштів фондів охорони навколишнього природного середовища, які висвітлила Лілія Оксентюк - головний спеціаліст управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації

  Практичним досвідом роботи щодо сучасних можливостей залучення інвестицій в економіку району, розвитку проектної діяльності та її реалізації поділилися і презентували своє бачення Андрій Бурак - перший заступник голови Маневицької райдержадміністрації та Надія Савчук - начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, експерт Волинського обласного ресурсного центру громад проекту Європейського Союзу та програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». 

  Про місцеві податки та збори розповіла Олена Нікотіна - заступник начальника відділу організації роботи головного управління державної фіскальної служби у Волинській області. 

  З питань нормативно-правоого регулювання земельних відносин, продажу земельних ділянок, прав оренди на конкурентних засадах, їх грошової оцінки тощо зі слухачами працювали Майя Симоненко - начальник відділу ринку та оцінки земель головного управління Держгеокадастру у Волинській області та Катерина Кушнікова - головний спеціаліст відділу правового забезпечення юридичного управління головного управління Держгеокадастру у Волинській області. 

  Програма семінару тематично насичена. Заняття проходили в атмосфері активного обговорення питань та взаємообміну інформацією.