Новини

keyboard_backspaceНазад

Після літніх відпусток продовжилися навчання на Любомльщині та в Шацьку

Кількість перегляглядів:93 event

  10 вересня у рамках навчання за професійною програмою пройшли тематичні зустрічі з Лілією Дробишинець – заступником начальника юридичного управління  апарату облдержадміністрації та Галиною Єрко –  викладачем кафедри суспільних дисциплін, керівником Центру гендерної освіти Луцького педагогічного коледжу.

  Мова йшла про діяльність органів державної влади в контексті законодавства про доступ до публічної інформації, зокрема, вимоги закону щодо термінів і порядку надання публічної інформації, відповідальність розпорядників публічної інформації, конкретні приклади роботи з публічною інформацією. Розглянуто питання захисту персональних даних, надання  органами державної влади правової допомоги населенню. 

  Державні службовці Любомльського і Шацького районів також ознайомилися з питаннями гендерної рівності. Наведені приклади дали розуміння понять гендерно-чутливої мови, рівних умов для реалізації рівних прав і можливостей чоловіків і жінок, ейджизму та інших форм прояву дискримінації людини у суспільстві, гендерного бюджетування тощо. Учасники навчання ознайомилися з питаннями участі жінок в переговорних процесах, миротворчих операціях, що закладені в Програмі дій з питань жінок, миру та безпеки, зокрема першій Резолюції Ради Безпеки ООН 1325  “Жінки, мир, безпека”.