Новини

keyboard_backspaceНазад

Проектний менеджмент

Кількість перегляглядів:56 event

  Одним із важливих напрямків роботи органів місцевого самоврядування на сучасному етапі є робота, спрямована на пошук позабюджетних джерел фінансування з міжнародних фондів, програм та грантів. Практичний досвід в даному напрямку поширюємо в ОТГ області.

  Так, посадові особи місцевого самоврядування та представники Городищенської сільської ОТГ 20 серпня освоювали проектний менеджмент. Учасників привітала Світлана Соколюк, очільниця громади.

  Відкрила навчання та намітила завдання семінару Лариса Касьян, методист навчально-методичного відділу Центру.

  В ході тренінгу слухачі засвоїли основні поняття проектного менеджменту, розглянули типові розділи проектної заявки, методологію здійснення соціально-економічного аналізу за проблемними аспектами, на вирішення яких спрямований проект. Практично формували мету, завданння; описували заходи проекту та складали бюджет, план-графік його реалізації; визначали індикатори оцінювання успішності та моніторинг реалізації. Не оминули і управління ризиками та сталість проекту. Тренер Оксана Стасюк, начальник відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та містобудування Павлівської сільської ОТГ, модерувала роботу впродовж дня та ділилася особистим досвідом.