Новини

keyboard_backspaceНазад

Працювати на результат, а не на процес.

Кількість перегляглядів:134 event

   Такий лейтмотив робочих зустрічей з державними службовцями першого заступника Голови НАДС Володимира Купрія, який 18 червня перебував на Волині  з робочим візитом.

  Початок візиту розпочався із зустрічі з головою обласної адміністрації Олександром Савченком. 

  Володимир Купрій та Олександр Савченко відвідали виставку артефактів та літератури, присвячену  100-річчю професійної державної служби, організовану обласним архівом та Центром. 

  Далі було проведено публічну лекцію «Державна служба в Україні та формування її позитивного іміджу в умовах європейської інтеграції» для державних службовців місцевих органів виконавчої влади.

  Затим пройшла робоча нарада з керівниками апаратів райдержадміністрацій з актуальних питань щодо застосування законодавства про державну службу, зокрема стимулювання роботи державних службовців, професійного навчання, щорічного оцінювання та ін. 

  У другій половині дня за участю Володимира Купрія, викладачів вишів Волині, Міжрегіонального управління НАДС у Волинській та Рівненській областях, служби управління персоналом облдержадміністрації  у Центрі відбувся круглий стіл «Професіоналізація публічної служби в контексті сучасних викликів і реформ». Дискусійними були питання щодо сучасної системи підвищення кваліфікації, тривалості, форм та методів навчання дорослої аудиторії тощо.