Новини

keyboard_backspaceНазад

Презентація навчального довідника “Основи культури мовлення” у День української писемності та мови

Кількість перегляглядів:251 event

  9 листопада 2017 року відбулася презентація навчального довідника “Основи культури мовлення”, підготовленого викладачами Центру Людмилою Матящук та Іриною Левчук для працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування. 

  Учасники презентації, серед яких науковці факультету філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, представники місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, засобів масової інформації, студенти, в один голос засвідчили  значимість презентованого видання. Пропонований довідник, зручного і практичного у використанні формату, покликаний забезпечити оволодіння нормами сучасної української мови, сформувати вміння послуговуватися ними в діловій сфері.

  Директор Центру Тетяна Литвиненко подякувала авторам за книгу, їх високий професіоналізм та творчий підхід до підвищення кваліфікації слухачів Центру з питань володіння державної мовою і висловила сподівання на подальшу співпрацю та нові видавничі здобутки.