Новини

keyboard_backspaceНазад

Продовжують навчання за професійною програмою посадовці Старовижівської та Ратнівської райдержадміністрацій

Кількість перегляглядів:137 event

  Суттєвим фактором, що впливає на розвиток професіоналізму відіграє саме система безперервної професійної освіти та навчання держаних службовців, яка має збагатити його знання, вдосконалити навички та вміння, реалізувати власний кар’єрний потенціал, свої інтереси, що сприятиме розвитку особистості.

  02 жовтня продовжили навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації державні службовці Старовижівської та Ратнівської райдержадміністрацій, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади без відриву від роботи.

  Розглянули актуальні питання про антикорупційне законодавство України; конфлікт інтересів на державній службі; фінансовий контроль як інструмент антикорупційної політики. Слухачам також роз'яснено особливості застосування трудового законодавства в органах виконавчої влади.

  Упродовж дня з учасниками навчання працювала Інна Міщук - начальник відділу представництва інтересів у судах та договірної роботи юридичного управління апарату облдержадміністрації.