Новини

keyboard_backspaceНазад

Реалізація законодавства у сфері державної служби

Кількість перегляглядів:64 event

  В умовах подальшої розбудови України особливого значення набуває державна служба як невід’ємний атрибут функціонування громадянського суспільства та правової соціальної держави. Одним із важливих напрямів реформування державної служби є подальше вдосконалення чинного законодавства про державну службу. 

  Державні службовці Ковельської та Турійської РДА, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади Ковельського району 13 серпня навчались за програмою тематичного постійно діючого семінару“Реалізація законодавства у сфері державної служби”. 

  Законодавство України про державну службу та доброчесність і етика на державній службі розглянули із Олегом Лавренчуком, начальником Міжрегіонального управління НАДС України у Волинській та Рівненській областях. Правовий статус державних службовців та кремі питання трудового законодавства опрацювали із Інною Міщук, начальником відділу представництва інтересів у судах та договірної роботи юридичного управління апарату ОДА.