Новини

keyboard_backspaceНазад

Тренінги за участю державних службовців Ратнівської райдержадміністрації

Кількість перегляглядів:54 event

  12 березня державні службовці Ратнівської райдержадміністрації взяли участь у професійному навчанні за тренінговими програмами без відриву від роботи.
  Тренінг стресостійкості провела Тетяна Федотова – кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної і соціальної психології та соціології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Його учасники вчилися підвищувати свою стресостійкість, знайомилися з методами і способами релаксації, саморегуляції для зняття негативних наслідків стресу, подолання тривожності та нервового напруження.

 

  Учасники семінару-тренінгу “Конфлікти в організації: шляхи попередження та вирішення” ознайомилися з причинами виникнення конфліктів в організації, їх типами, функціональними та дисфункціональними наслідками конфліктів тощо. У ході виконання вправ були визначені типи конфліктних особистостей, проаналізовані стратегії та правила розв’язання конфліктів, прийоми асертивної поведінки. З посадовцями працювала доцент кафедри менеджменту Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, кандидат економічних наук Наталія Коленда.