Новини

keyboard_backspaceНазад

Участь у підсумковій конференції проекту Євросоюзу з модернізації ЦНАП

Кількість перегляглядів:102 event

  24 травня заступник директора Людмила Куренчук взяла участь у підсумковій конференції проекту “ЦНАП як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади”, що пройшла у м. Луцьку. 

  На конференцію прибули експерти проекту – Асоційовані партнери із Центру політико-правових реформ м. Києва Ігор Коліушко, Віктор Тимощук  експерт зі Львова Ігор Бригілевич, посадові особи Волинської, Львівської та Рівненської обласних держадміністрацій, голови районних держадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, директори модернізованих (створених) за кошти проекту Євросоюзу ЦНАП Волинської, Львівської та Рівненської областей, на теренах яких реалізовувався проект упродовж 2016-2018 років.

  Панельні дискусії, модератором яких був керівник-експерт проекту Роман Матвійчук, пройшли в обговоренні результатів та викликів модернізації ЦНАП у рамках проекту. Учасники конференції обмінялися досвідом модернізації (створення) 15 ЦНАП, обговорили актуальні питання інтеграції нових послуг, необхідності подальшого навчання працівників ЦНАП.

  Приємно, що Волинський ЦППК на період реалізації проекту став опорним навчальним центром, на базі якого проводилися навчання,  психологічні тренінги працівників ЦНАП Волинської області.