Новини

keyboard_backspaceНазад

Управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування

Кількість перегляглядів:174 event

  28 листопада у рамках підписаного  тристороннього  Меморандуму про співпрацю між Асоціацією органів місцевого самоврядування “Асоціація ОТГ”, Центром експертизи доброго врядування Генерального директорату з питань демократії Ради Європи проведено семінар-практикум «Управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування»  Школи управління людськими ресурсами Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

  У навчанні взяли участь голови, заступники голів, керуючі справами виконкомів, секретарі ОТГ, посадові особи місцевого самоврядування, відповідальні за управління персоналом.

  Відкриваючи захід, керівник апарату обласної державної адміністрації Богдан Гончарук, зауважив, що для виконання нових, поставлених перед органами місцевого самоврядування завдань, потрібні досвідчені кадри і таке навчання на часі.

  Менеджер Програми Ради Європи Андрій Гук  розповів, що проведені у державах - членах Європи дослідження стосовно складових принципів доброго врядування, які визначають набір цілей та інструментів по їх досягненню, є доступними і рекомендованими до врахування у роботі наших органів місцевого самоврядування.

  Як сформувати спроможну організаційну структуру ОТГ та уникнути дублювання функцій; як ефективно управляти персоналом в органі місцевого самоврядування; які існують інструменти професійного розвитку посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад ? Ці  та інші питання активно обговорювали учасники навчання з Наталією Гнидюк, експерткою Школи управління людськими ресурсами Програми Ради Європи.

  Дякуємо Андрію Гуку та Наталії Гнидюк за чудову роботу: цікаво, змістовно, корисно!!! Сподівємося на продовження.