Новини

keyboard_backspaceНазад

Сільський туризм як підприємницька діяльність

Кількість перегляглядів:1312 event
  26-27 червня 2012  року проходив тематичний короткостроковий семінар „Сільський туризм як підприємницька діяльність” для сільських, селищних, міських (міст районного значення) голів, які проходили навчання за професійною програмою у квітні 2011 року (ІІ етап) і виявили бажання взяти участь у такому навчанні та для спеціалістів райдержадміністрацій, які займаються питаннями туризму.

  

  Першого дня слухачі ознайомилися  із нормативною базою, станом розвитку сільського туризму в Україні і в світі. Опрацьовувалися питання створення агрооселі, сертифікації та категоризації гостинних садиб, маркетингу сільського зеленого туризму; було звернуто увагу на особливості організації агросадиб, їх розвиток. Проводилися практичні заняття з елементами тренінгу.

  

  На другий день учасники  відвідали агросадиби  у селах Жидичин, Дачне Ківерцівського району, Ольганівка  та Дубище Рожищенського району.
  Найперше оглянули агрооселю у с.Жидичин. Садиба дуже ошатна, навколо буяє розмаїття барвистих квітів. Шкода, що не було змоги поспілкуватись із господинею садиби, бо вона поїхала відпочивати до своїх колег-закарпатців і набувати нового досвіду.
  Із Жидичина переїхали до Дачного. Ознайомилися  із агросадибою  «Золота підкова». На прикладі «Золотої підкови» слухачі ознайомилися із розвитком  підприємницької діяльності у сфері сільського туризму та комплексним обслуговуванням туристів. 

  

  Далі був переїзд у с. Ольганівка до садиби «Гаївка». Тут обговорювали питання зайнятості у сільському туризмі та започаткування власної справи. 
  Завершили знайомство із агрооселями у «Мальованці» с. Дубище Рожищенського району. «Мальованка» є центром обласного фестивалю зеленого туризму. В агросадибі вам запропонуть зали для корпоративів, проведення різних урочистих подій, є конференцзал для організації ділових зустрічей.Тут же учасники семінару мали змогу оцінити майстерність кухарів агросадиби, смачно пообідавши.



  Учасники семінару отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації за програмою тематичного короткострокового семінару «Сільський ткризм як підприємницька діяльність» і висловили щиру вдячність організаторам.
  Два дні зі слухачами працювала Ніна Володимирівна Пахом’юк – директор КП Волинської обласної ради  «Волинський обласний екскурсійно-методичний центр», голова правління громадського об’єднання „Волинські перспективи”.