Реєстрація участі у навчанні

keyboard_backspaceНазад
 
19 червня 2018 року навчання депутатів об’єднаних територіальних громад Ківерцівського, Локачинського, Луцького, Любешівського, Маневицького, Рожищенського районів
20-22 червня 2018 року навчання проектних менеджерів об’єднаних територіальних громад
20 червня 2018 року перше заняття тематичного постійно діючого семінару “Особливості регіонального розвитку в умовах децентралізації” для заступників голів райдержадміністрацій з соціально-гуманітарних питань, начальників управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення ) рад.
20-22 та 25-26 червня 2018 року  навчання-тренінг з е-урядування та е-демократії для керівників/спеціалістів відділів ведення Державногореєстру виборців районних державних адміністрацій, міських (міст обласногозначення ) рад.
25 червня 2018 року семінар “Контроль та виконавська дисципліна в органах виконавчої влади” для державних службовців, відповідальних за ведення контролю за виконанням документів, структурних підрозділів  облдержадміністрації, окремих територіальних підрозділів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.
25 червня 2018 року практичне заняття-тренінг для голів, секретарів та членів тендерних комітетів об’єднаних територіальних громад з питань організації процесу закупівлі через PROZORRO.
25 червня 2018 року навчання працівників  виконавчих органів Луцької міської ради щодо застосування норм законодавства про захист персональних даних у діяльності виконавчих органів міської ради.
26 червня 2018 року семінар для керівників, спеціалістів відділів /секторів містобудування та архітектури райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад
26 червня 2018 року тематичний короткостроковий семінар «Контроль та виконавська дисципліна в органах виконавчої влади» для спеціалістів апаратів райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад, відповідальних за ведення контролю за виконанням документів.