Створення центру

keyboard_backspaceНазад

Наш заклад створений у серпні 1993 року як обласний Центр перепідготовки кадрів державного управління і місцевого самоврядування. За роки свого функціонування він зазнав змін у назві, структурі, підходах до організації освітнього процесу.

Волинський регіональний центр підвищення кваліфікації – ліцензований заклад післядипломної освіти, який має право на підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з напряму «Державне управління».

    

Центр отримав Сертифікат відповідності системи управління якістю, який посвідчує, що система управління якістю стосовно надання освітніх послуг, пов’язаних з підвищенням кваліфікації, відповідає міжнародному стандарту ISO 9001:2008 «Система управління якістю. Вимоги».

Відповідно до Статуту засновником Центру є Волинська обласна державна адміністрація. 

Координує та контролює роботу Центру Національне агентство України з питань державної служби.

Замовниками надання послуг у галузі післядипломної освіти є органи державної влади, органи місцевого самоврядування, державні підприємства, установи та організації.

Діяльність Центру спрямована на задоволення потреб у професійному навчанні державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад регіону і України шляхом проведення професійного навчання за загальними і спеціальними професійними та короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

Освітні програми реалізовують науковці вищих навчальних закладів, експерти громадських організацій України, міжнародних проєктів, управлінці-практики. 

Основні завдання Центру:

1) надання освітніх послуг з професійного навчання державним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад і працівникам підприємств (далі – слухачі) відповідно до законодавства; 

2) надання науково-методичної, інформаційної і консультаційної допомоги державним органам та органам місцевого самоврядування. 

Перехід в сучасних умовах на дистанційну форму навчання у режимі реального часу (синхронний режим), злагоджена і професійна робота працівників і позаштатних викладачів закладу, упровадження нових інформаційних технологій в освітній процес дають можливість охопити професійним навчанням велику кількість осіб, не втрачаючи змістового наповнення і якості проведення занять.

Щорічно в Центрі підвищують кваліфікацію понад десять тисяч осіб за професійними та короткостроковими освітніми програмами.