Новини

keyboard_backspaceНазад

Посадові особи Луцької міської ради завершили навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації

Кількість перегляглядів:621 event
  З 7 по 22 жовтня 2013 року проводилося навчання за професійною програмою посадових осіб Луцької міської ради, які впродовж останніх п’яти років не підвищували кваліфікації.
  У слухачів були насичені два з половиною тижні, впродовж яких у них була можливість здобути нові знання, поділитися досвідом з викладачами-практиками, поспілкуватися між собою. На початку навчання були окреслені організаційні засади навчання за професійною програмою та ключові положення служби в органах місцевого самоврядування.

  

  На відкритті професійної програми Тетяна Миколаївна Литвиненко – директор Центру наголосила, що підвищення кваліфікації законодавчо закріплено у посадових обов’язках посадовців. Так як Центр не ставить за мету дати слухачам академічні знання, а зорієнтувати їх у існуючому інформаційному просторі, тому важливу роль відіграє самоосвіта. Тетяна Миколаївна наголосила на завданнях, які ми ставимо перед собою, як освітній заклад, задля забезпечення якнайвищого рівня якості знань, які надаються слухачам.



  Юрій Григорович Вербич – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади – керуючий справами виконкому Луцької міської ради, зустрівшись зі слухачами, відмітив, що будь-який посадовець повинен відповідати критеріям професійності, патріотичності та порядності. Юрій Григорович наголосив, що ключовим завданням посадової особи має бути служіння народу, а задля його ефективного виконання чиновники повинні чітко знати свої посадові обов’язки, бути ввічливими, ініціативними, креативно підходити до вирішення проблемних питань. Резюмувавши свої слова, керуючий справами сказав, що в успішності спільної справи слугування народу важливим є особистий внесок кожного.

  

  Зі слухачами професійної програми спілкувалися про організаційно-правові аспекти служби в органах місцевого самоврядування вцілому, їх законодавче забезпечення. Не обминули увагою і питання проходження служби в органах місцевого самоврядування та практичних аспектів застосування законодавства про службу в органах місцевого самоврядування. Обговорювалася на заняттях і Концепція реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Ключові положення та шляхи їх реалізації.

    

  Впродовж тривалості навчання за професійною програмою розглядалися питання організації власного часу, попередження та вирішення  конфліктів в організації, ефективного ділового спілкування та культури ділового мовлення, мистецтва публічних виступів.
 Зі слухачами працювали над питаннями історії, проблем та перспектив українського державотворення, економічної безпеки України, бюджету і бюджетного устрою України, ролі і місця нашої держави в системі міжнародних координат, протидії торгівлі людьми.
  Обговорювалися також питання зв’язків з громадськістю в системі управлінської діяльності органів місцевого самоврядування, нових соціальних ініціатив Президента України та шляхів їх реалізації в регіоні, актуальних питань пенсійного забезпечення посадових осіб місцевого самоврядування.
 Не обминули увагою і питання управління інноваційно-інвестиційною діяльністю в регіоні, залучення позабюджетних коштів для розвитку територіальної громади та застосування сучасних інформаційних технологій в діяльності органів місцевого самоврядування.
  Особливе зацікавлення у слухачів викликали обговорення практичних аспектів роботи, а саме: контролю та виконавської дисципліни, роботи зі зверненнями громадян, доступу до публічної інформації, діловодства в органах місцевого самоврядування.



 В рамках професійної програми 21 жовтня 2013 року проведено тематичний короткостроковий семінар «Запобігання та протидія корупції у сферах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування».
  На завершення навчання слухачі отримали свідоцтва встановленого зразка про підвищення кваліфікації за професійною програмою.