Новини

keyboard_backspaceНазад

Фахівці ОТГ навчаються роботі в системі “АСКОД”

Кількість перегляглядів:160 event

  4 та 5 липня відбулися тренінги "Робота в системі електронного документообігу та контролю "АСКОД" у рамках навчання за програмою ТПДС "Електронне врядування в системі публічного управління" для фахівців об'єднаних територіальних громад Володимир-Волинського, Іваничівського, Ківерцівського, Ковельського, Локачинського, Любомльського, Рожищенського та Луцького, Любешівського, Маневицького, Ратнівського, Старовижівського, Турійського, Шацького районів, відповідальних за ведення діловодства.

  Під час навчання  Оксана Степюк - начальник загального відділу управління справами апарату облдержадміністрації, розповіла про порядок організації роботи з діловодства в ОТГ, відповідно до  нової інструкції. Головний спеціаліст сектору контролю управління справами апарату облдержадміністрації  Діана Ганіговська-Слюсар розкрила питання організації контролю за станом виконавської дисципліни, а також наголосила на необхідності моніторингу виконання управлінських рішень.

  Особливе зацікавлення у слухачів викликало практичне заняття щодо роботи в системі електронного документообігу та контролю “АСКОД”, яке провели начальник відділу інформаційних технологій організаційного управління апарату облдержадміністрації  Андрій  Конрад та  начальник загального відділу управління справами апарату облдержадміністрації  Оксана Степюк. Кожен слухач мав  можливість на практиці покористуватися системою “АСКОД”, вияснити всі питання та вирішити проблеми, що стосуються роботи системи. 

  Загалом заняття викликали велике зацікавлення та пройшли за активної участі слухачів.