Новини

keyboard_backspaceНазад

Навчаються фахівці, відповідальні за зв’язки з громадськістю

Кількість перегляглядів:54 event

  12 серпня у партнерстві з обласною громадською організацією “Волинський  Інститут Права” проведено семінар  “Взаємодія органів державної влади та громадянського суспільства”  для фахівців апаратів РДА, виконкомів міських (міст обласного значення) рад, відповідальних за зв'язки з громадськістю, та представників громадських   організацій регіону. 

  Розпочала навчання  Ірина Гайдучик, голова Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії, з презентації он-лайн курсу “Взаємодія органів державної влади із громадськістю”, який розроблено ПРООН у співпраці з НАДС та Секретаріатом КМУ та  розмiщено на платформi масових вiдкритих он-лайн курсів Prometheus. 

  Мета курсу  – ознайомити фахівців з  питань взаємодії з медіа та зв’язків з громадськістю в апаратах органів  влади, усіх зацікавлених осіб,  із сучасними принципами, стандартами, механізмами та інструментами взаємодії органів  влади з громадськістю; розвинути навички планування, здійснення та оцінки результатів такої взаємодії з громадськістю  тощо.

  Далі учасники заходу з  Наталією Шульською, доцентом кафедри соціальних комунікацій  СНУ імені Лесі Українки, кандидатом філологічних наук, опрацьовували нові правописні норми  в писемному діловому мовленні.

  Причини  виникнення конфліктів. Стратегія протидії та тактика вирішення конфліктів. Ці та інші питання активно обговорювалися на занятті з Антонієм Мельником, доцентом кафедри практичної та клінічної психології СНУ імені Лесі Українки, кандидат психологічних наук.

   Наталія Романюк, доцент кафедри країнознавства і міжнародних відносин факультету міжнародних відносин СНУ імені Лесі Українки, кандидат географічних наук, вела мову  про необхідність та важливість інформування громадськості  щодо державної політики в сфері євроатлантичної інтеграції України.

  Дякуємо усім нашим спікерам за цікаві, змістовні заняття, а учасникам — за активність.