Новини

keyboard_backspaceНазад

Навчання державних службовців місцевих органів виконавчої влади

Кількість перегляглядів:149 event

  24 вересня розпочалося чергове навчання за професійною програмою  підвищення кваліфікації державних службовців апарату, структурних підрозділів облдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, які упродовж  останніх трьох років не підвищували кваліфікацію, та вперше прийнятих на посади державної служби.

  Під час вступного заняття Тетяна Литвиненко, директор Центру, ознайомила слухачів із вимогами професійної програми, наголосила на необхідності підвищення кваліфікації державних службовців відповідно до законодавства про державну службу та розповіла про змістове наповнення навчання.

  Олена Вербич, завідувач лабораторії моніторингу, прогнозування та планування Центру – куратор групи, ознайомила учасників навчання з  вимогами до навчального процесу та його організацією.

  Протягом І етапу навчання у ході інтерактивних лекцій, практичних занять, тематичних зустрічей розглядатимуться питання відповідно до навчально-тематичного плану та затвердженого розкладу. Заняття проводитимуть науковці провідних Волинських вишів та управлінці-практики місцевих органів виконавчої влади.