Новини

keyboard_backspaceНазад

Працівники органів Державної казначейської служби області опрацьовують антикорупційне законодавство

Кількість перегляглядів:101 event

  9 серпня пройшов тематичний постійно діючий семінар “Запобігання корупції у сферах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування”. Його учасниками були керівники та спеціалісти органів Державної казначейської служби України Волинської області.
  Роботу семінару розпочав Михайло Леміщак, начальник головного управління Державної казначейської служби України у Волинській області,   який наголосив на актуальності та важливості заходу, що присвячений вдосконаленню знань антикорупційного законодавства, мінімізації фактів його порушення.
  Увагу було приділено термінам, що вживаються у тексті закону, обмеженням, що введені з метою запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням, правовому регулюванню вирішення конфлікту інтересів на державній службі, питанням щодо одержання подарунків та поводження з ними, правилам етичної поведінки тощо.
  Особливий інтерес у слухачів викликали питання щодо заповнення електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
  Зі слухачами працювали управлінці-практики юридичного управління облдержадміністрації Віталій Потапенко та Інна Міщук.
  Завершальним етапом навчання стало складання учасниками семінару підсумкового заліку у формі тестування та отримання сертифікатів про підвищення кваліфікації.