Новини

keyboard_backspaceНазад

Триває навчання державних службовців за професійною програмою

Кількість перегляглядів:172 event

  З 11 по 15 грудня 2017 року проходить другий етап навчання за професійною програмою державних службовців апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, які впродовж останніх трьох років не підвищували кваліфікацію та вперше прийнятих на державну службу.

  Зі слухачами працюють науковці Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки та управлінці-практики із апарату, структурних підрозділів облдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади області. 

  Розглядаються питання територіальної організація влади, економічної безпеки України, державної політики у сфері протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, розвитку е-урядування та е-демократії на місцевому та регіональному рівнях, розвитку державної мовної політики права, обов'язки тощо.

  В останній день навчання слухачі будуть проходити комп'ютерне вихідне тестування, за результатами якого отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації відповідного зразка.